MAXdetail

O nás

Krby, pece, krbové kachle a komíny...

Vitajte na stránkach firmy MAXdetail s.r.o., Krby Bratislava, patriacej medzi popredné firmy pôsobiace v odbore stavieb krbov a pecí.
     Spoločnosť vznikla spojením práce kachliarskeho majstra s dlhoročnou praxou v tomto krásnom remesle a dizajnéra, architekta s odbornými vedomosťami z oblastí alternatívnych zdrojov vykurovania. Korene spoločnosti siahajú do roku 2000, kedy bola založená firma PS krby, ktorá postupne prešla vývojom a v septembri 2007 sa pretransformovala v MAXdetail s.r.o.
V súčasnosti sa môžeme pochváliť viac ako tisíckou spokojných zákazníkov.

Krby Bratislava, MAX detail s.r.o. sa zaoberá predovšetkým stavbou krbov a pecí na kľúč, montážou nerezových komínov a predajom krbových vložiek. Doplnkovým produktom je predaj a montáž krbových piecok a záhradných grilov. V našej ponuke máme veľké množstvo krbových vložiek a stavebných materiálov potrebných k stavbe krbov od rôznych renomovaných výrobcov zo Slovenska a celej Európy /Spartherm, Brunner, Kobok, Ortner, Jeremias, Schiedel a iné.) Kompletný zoznam nájdete v sekcii Produkty.
Vieme vybrať najvhodnejší produkt, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky na teplo, dizajn, pohodu a príjemnú atmosféru. Samozrejmosťou je široká škála povrchových úprav (omietky, stierky) a obkladov (žula, mramor, pieskovec, umelý – technický kameň, kov (antikoro, oceľ), sklo, dekoračné a šamotové tehly, drevo, doplnky, kachlice a pod.). V ponuke máme aj rôzne varianty teplovzdušného, teplovodného a akumulačného vykurovania.

Pri Vašej návšteve krbového štúdia Krby Bratislava, MAX detail máte možnosť prezrieť si výstavnú plochu nami ponúkaných produktov. Náš odborne vyškolený personál Vám rád odpovie na všetky otázky a navrhne najvhodnejšie riešenia. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, flexibilne a na základe jeho požiadaviek zrealizujeme stavbu krbov, pecí, krbových kachlí a komínov vo vysokej kvalite.
Ponúkame bezplatné poradenstvo v týchto oblastiach:
- funkčnosť jednotlivých ohnísk a ponúkaných vykurovacích systémov
- rozdiely medzi jednotlivými typmi krbových a pecných vložiek
- stavebná pripravenosť komína pre krb, pec alebo kachle
- návrh na prívod vzduchu na horenie z exteriéru
- návrh optimálneho riešenia rozvodu teplého vzduchu
- výber vhodného ohniska a vykurovacieho systému
- vypracovanie cenovej ponuky a grafického návrhu s rozmerovým výkresom.

Cech kachliarov SlovenskaNaša spoločnosť je členom Cechu kachliarov Slovenska a držiteľom Výučného listu v odbore "Kachliarstvo". Vlastníme certifikáty: Brunner, Ortner, Rath, Jotul, Romotop, Kobok, Schiedel, Jeremias a ďalšie ...
Náš personál sa pravidelne zúčastňuje rôznych školení a odborných seminárov, aby zákazníkom mohol poskytnúť najnovšie technologické postupy a najmodernejšie produkty renomovaných výrobcov.

Chcete mať doma plnofunkčný krb, pec, kachle, ktoré perfektne zapadnú do Vášho interiéru aj z hľadiska súčasného dizajnu? Chcete si vychutnávať nezameniteľnú atmosféru pri ohni horiacom v krbe? V tom prípade neváhajte a kontaktujte Krby Bratislava, MAX detail – krbové štúdio. Oslovte nás už v počiatočnej fáze - pri projektovaní stavby, kedy Vám radi poskytneme množstvo užitočných rád. Vďaka nim sa môžete vyhnúť zbytočne vysokým finančným výdavkom a komplikáciám pri následných zmenách či prestavbách.


Veríme, že naše diela Vám budú dlhoročne prinášať radosť!

Ing. František Laššák
Pavel Slaný